افتتاح چندین پروژه در اورژانس ۱۱۵ مشکین شهر

۲۹ تیر ۱۴۰۰ | ۱۹:۳۹ کد : ۱۶۲۴۷ اقدامات اورژانس استان اردبیل
تعداد بازدید:۱۸۴
افتتاح چندین پروژه در اورژانس ۱۱۵ مشکین شهر

.
به گزارش روابط عمومی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان اردبیل ،امروز بیست و نهم تیر ماه۱۴۰۰ با حضور مسئولان استانی و شهرستانی مشکین شهر ساختمان ستادی ، پایگاه اورژانس ۱۱۵ شماره ۴،مرکز هدایت و راهبری آمبولانس و مرکز هدایت عملیات بحران مشکین شهر افتتاح شد.

دکتر غریبانی رییس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث استان گفت:با افتتاح پایگاه اورژانس شماره ۴ تعداد پایگاههای اورژانس در شهرستان مشکین شهر به ۸ پایگاه رسید و امید است ،زمان رسیدن بر بالین بیمار و مصدومین در این شهرستان هر چه بیشتر کاهش یابد.

وی افزود : با پیگیریها و تلاشهایی که انجام شد ،مرکز هدایت عملیات بحران EOC نیز همزمان با افتتاح ساختمان ستادی در این محل افتتاح و همچنین واحد اعزام و راهبری آمبولانس نیز در ساختمان جدید به بهره برداری رسید و قرار است این واحد، اعزام و راهبری ماموریتهای شهرستان مشکین شهر و گرمی را بر عهده بگیرد.
دکتر غریبانی اظهار داشت،در این مراسم از  فوریتهای پزشکی سه شهرستان برتر (به ترتیب پارس آباد ،اردبیل و مشکین شهر)که از لحاظ ارزشیابی سالانه در سال ۱۳۹۹ بیشترین نمره را کسب کرده بودند و پرسنل نمونه استانی تقدیر بعمل آمد.


نظر شما :